Number

Team name

Names of participants

Country

Men Teams
     

Bro Kesh

el hari

SFAKES


Burrito

Mehdi MOUTIE

Hicham Harrati


OCP 2

Youssef Kalkhi

Abdelaziz El Kandali


OCP 3

Hicham Naim

Hicham Rafaki


OCP 5

Hamid Chikhaoui

Adil Nafidi


OCP 6

Abderahim Bourebga

Hassan Oubari


OCP 7

Noureddine Reggad

Otmane Abousselham


Janvier

Mehdi Lakhlifi

Soheyb Lazrak


CHALLENGERS

Karim Raouine

Faissal Kasim


CMND2

Mohamed Boulahya

Hicham Azmani


CMND

Lahcen Ounaceur

Aadad Mustapha


CMND 1

HASSAN BOUCHIKHA

AHMED EL HAMIDI


CMND 3

AHMED MOUHIM

ESSAID LAHNA


Rabat Running Team « aussi »

Tariq Chellaoui

Jalal Drissi


Team Narjisse

Nizar Bensaid

Abidine Talaa


Massey-Ferguson

Fabrice Lecroart

LIONEL LORRAIN


So Yo

Youssef Tounsi

Soufiane Tounsi


Les Dragons Montois

Faical Lahlou

Houssam Yamani


Run 4 Your Life

Ellouizi MAROUANE

Youness ELAZZAOUI


Les kamikazes

Abdelkabir Benjghaoui

Rabie Benjghaoui


Ain Atlas 1


Ain Atlas 2


Hit Radio

Cyril de Lopez

Olivier Richarte


Team Grampus

Tarik EL ASSAL

Abdeljalil AIT HBIBI


CASNIT

Mouaad Ouhammouch

Ali Ajdar


B&Y TEAM

Badr BOUTKHIL

Yassine REDOUANE


Passage Fitness 3

Omar Kobite

Ohid Toufik


Cardio friends

Youssef ALLALI

Khalid Mabchouri


Jotia.dg

Ali Elaissaoui

Nabil Sraidi


Les tutos

Olivier Rello

Christophe STOLL


Challengers

Oussama BOUABIB

Youssef TIFRADNI


01

HAPPY SWIMRUN

Said Moujed

Soulaimane Boukharmous


02

NU Complements

Xavier Garcia Carabi

Marcel Zamora


05

AtlasCanucks

Amine Maghri

Kamal Maghri


06

RABAT RUNNING TEAM

Mehdi Kacimi

Oussama Benkhadra


07

CORSAIRE DE RABAT

ANASS EL KASRI

FOUAD BOULAKAL


08

OWAC TEAM

Francesco Briguglia

Rocco Martello


09

Team vista Playa

Radouane Acdi

Mounir Akhtar


11

Team Oshee

Mehdi Maarouf

Amine Ouizid


13

Brothers in arms

Moulay Idriss Yacoubi

Karim Chraibi


14

Les Minimoys

Maxime MORON

Nicolas GASNIER


15

Normandy

Pierre Wolkonsky

Brice Tranie


16

OCP 4

Adil Gourari

Anass Bendriss


17

Passage Fitness 2

Younes Achibane

Mohamed Souhail


19

The golden team

Mouhcine ELOUAZZANI

Amine QUISTAS


20

Warriors

Yacine ERRADI

El Mehdi TOUTA


Women teams
     

OCP 1

Ilham El Khayati

Oumnia Saiagh


RRT Girlz

Hind Alaoui

Fatema Hamdouch


Moroccan RunFit

NADIA MANGOUG

AMINA EL HARTI


ILLEL AKAL

Sara Zouhir

Nawal Bouhir


Swimming cats

Khaddouj Benkhadra

Lamia Achachi


les PK 25

Fakhita DRISSI

Laila JANATI IDRISSI


LES GAZELLES DE RABAT

Asma CHAKROUNE

Hind MARZAK


10

Womriors

Samia Benchekroun

Ghyzlaine Bouzoubaa


18

Passage fitness 1

Fatima Zahra Lazrak

Assma Elmahati


Mixed Teams
     

Calacala

Amine Talbi

Hinde Tougani


Sweet & Sweat

Meriam LAHLOU

EL MEHDI EL IDRISSI


Duodoc

Nezha Benchakroune

Ahmed Setti


RH3 in between rivers

Hicham Didi

Naoual Jidal


00

Thule Crew

Eva Nyström

Martin Flinta


03

Mako Sport

Jessica Harisson

Mehdi Essadiq


04

Team swimrunners™

Maj-Britt Klok

Søren Engholm Hansen